Když má dítě problém s řečí

Ovlivnit vývoj vašeho dítěte do určité míry lze. Pro lepší prospívání a motoriku stačí, že se mu budete věnovat, hrát si s ním a učit ho základním věcem, se kterými se bude později setkávat. To, co jde i nejde do určité míry ovlivnit je jeho vývoj řeči. Fakt, že s ním budete denně mluvit ještě není znakem toho, že se mluvit naučí.
vyplazovat jazyk

Když na vás tabulky spěchají

Návštěva vašeho dítěte u pediatra je nejen formalita, kterou musíte absolvovat, ale také potřeba pro zjištění toho, jak prospívá.Jedno je jisté! Každé dítě má své tempo, svou vlastní hlavu a chuť učit se novým věcem. Někteří jsou šikovnější mnohem dříve, něž jiné. Co je ale neprústřelné – jsou tabulky. A dle nich se každé dítě musí přibližovat určité normě, jinak je nuceno absolvovat řadu vyšetření.

Dost velké na to, aby mluvilo…

Většinou se rodiče setkávají s nátlakem společnosti, že jejich dítě ještě v daném věku nemluví, nebo mu není dostatečně rozumět.Pro rodiče to mnohdy bývá situace, kdy začnou uvažovat nad tím, jestli je všechno s jejich dítětem v pořádku. Nejdůležitější je to, aby mělo zájem nějakým způsobem mluvit (či už mu budete rozumět, nebo ne). To jak už mluví, můžete kdykoliv vylepšit s pomoci odborníků.
dítě s košíkem


</div>

<h3>
	Zázrak jménem LOGOPEDIE</h3>
<p>Když vaše dítě dosáhlo věku, který je typický tím, že v něm dítě už souvisle mluví a pořád ještě nedosáhlo této úrovně, musíte zbystřit.<em>Je možné, že má nějaký problém, který mu nedovolí normálně se rozmluvit.</em> Návštěva logopedického centra, by měla být vaše první volba. Zde důkladně zjistí, v čem má vaše dítě vlastně problém. <em>Ochablé svalstvo v lícních kostech, na jazyku, nebo všeobecně v puse může být případ vašeho problému.</em> Dnes už není žádná ostuda navštěvovat takové centrum a zdokonalovat se ve vývoji řeči. <em>Pokud budete se svým dítětem pilně a dostatečně cvičit, výsledek se dostaví určitě co nevidět.</em> Tak neváhejte a pomozte mu nastoupit do kolektivu v normálním režimu s rozmluveným jazýčkem.</p>

            <div class=
Když má dítě problém s řečí
5 (100%)2
Ovoce ve skleni
</div>

<div class=