Muž je lovec a tím zůstane!


Pokud i vy máte dojem, že se doba změnila, lidé se změnili, situace jsou jiné a možnosti jsou jiné, určitě máte pravdu. Co se týče navazování vztahů, tak určitě ale pravidla této hry zůstávají stejné a jsou dány historicky. Naši prehistoričtí muži byli lovci a lovci také zůstali. Sice v této době neloví mamuty, ale bankovky, ale lovci jsou stále. A takový lovec si chce svou budoucí ženu ulovit. Každý OPRAVDOVÝ muž bez výjimky má svoji vysněnou nejprve lovit, potom mu může dát své srdce.

pár

Jaký je tedy správný postup, pokud máte za sebou první rande, líbilo se vám a máte chuť mu napsat?


Opravdu správně je to tak, že muž po rande zkontaktuje vás a domluví se s vámi na příště. VŽDY NAPÍŠE PRVNÍ A VŽDY JE TO ON, KTERÝ VÁS VYZVE K AKCI!

Pokud je to jinak, je to špatně. Nepište muži jako první. Vyčkejte, až se ozve.
Co když se neozve?

Pokud se takový muž neozve, věřte, že to není tím, že má na práci něco jiného či dalšího a je zaneprázdněn. Je těžké si to přiznat, ale je to tak. Známe to asi všechny, vymýšlíme si různé důvody, proč se neozývá a s kamarádkou pak rozebíráme, co si asi myslí. Dobře, řekneme to ještě jednou. Pokud je to tak, neozývejte se.

svíčky

NEMÁ O VÁS ZÁJEM!

V takové situaci je nesmyslné vymýšlet různé způsoby, jak se vtipně textovkou připomenout. Nemá to smysl.
Proč ne?

Pokud se tedy připomenete a muž bude nějakým způsobem s vámi v této konverzaci pokračovat, dá se očekávat, že mu lichotíte a jste pro něho okamžitým zpestřením všedního života. Nicméně však na vztah nečekejte. Takový muž se o vás více zajímat nebude. Možná se s vámi vyspí. Pokud tedy nejste masochistou a nebo neberete sex jako sport https://www.dateso.cz/patri-sex-mezi-sportovni-aktivity, běžte od toho. Průběh bude vždy stejný. Až se připomenete, zase třeba něco bude.