Praktické skříňky z kovu si získaly velkou oblibuv

.

Úložné plechové skříňky, které si mohou zaměstnanci vždy uzamknout, aby jejich osobní věci byly v bezpečí před případnými zlodějíčky, jsou tím nejlepším řešením do prostor pracovních šaten. Jejich šikovně řešená úložná místa umožní velmi praktické ukládání osobních věcí a svršků. Závěsné tyče a vzdušné mřížky ve dveřích, různé police, háčky na šaty a v neposlední řadě také spodní prostor pro větší zavazadla a boty.

žlutobílé plechové skřínky

Můžete si vybrat barvu skříňky, jaká se vám líbí

Také při výběru barev si můžete vybrat podle svého vkusu. V nabídcejsou tak klasické dveře bílé, šedé, červené, modré, oranžové, ale také varianta v oblíbené tmavé barvě antracitu. Vybrat si tedy můžete barvy k chytrému rychlému rozlišení, např. podle oddělení, nebo podle okolního vybavení ostatním nábytkem.

Nejlepší jsou klasické kovové šatní skříňky i s lavičkou

O praktičnosti a trvanlivosti kovového materiálu nemůže být sporu. Úložné boxy jsou vyrobeny jako pevný a nadčasový nábytek. Nejlépe se hodí do šatnových provozů, kde je nutné ukládat do skříňkyi třeba mokré holínky nebo velmi silně zašpiněné pracovní oděvy. V tomto případě je rozhodně kovový materiál praktičtější než dřevěné skříňky, které by vlivem stálé vlhkostí velmi trpěly.

.

Bezpečnost především

Protože si výrobce šatnových skříněk velmi dobře uvědomuje, že osobní věci nemohou být volně dostupné kvůli případným krádežím, opatřil dvířka také speciálně pevným materiálem a kvalitním uzamykáním. Zabezpečení funguje také proti vylomení nebo vytržení celých dvířek. Komplexní uzamykatelnost šatních skříněk je řešena buď otočným, nebo cylindrickým zámkem. Výběr je představen podle typu a vašeho záměru na https://www.b2bpartner.cz/satny-a-socialni-zarizeni/satni-skrinky/.
Proto neponechávejte nic náhodě a vyberte si přesně takový bezpečnostní systém, který bude odpovídat potřebám vašich zaměstnanců a hlavně bude bezpečně jistit i dražší věci v šatních skříňkách během pracovní doby uložené.

skřínky, výstroj

Praktické skříňky z kovu si získaly velkou oblibuv
5 (100%)5
.